mihandownload
31 شهریور 1401 - 11:34

باید در مقابل فتنه‌های بدون سر و صدای دشمن هوشیار باشیم

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: هوشیاری شاخصه اصلی تمام آحاد جامعه است که باید مورد توجه قرار گرفته و در مقابل فتنه‌های سران استکبار که بدون سر و صدا وارد کشور می‌شود بصیرت عمل کنیم.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، آیت‌الله سید حسن عاملی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح اردبیل اظهار داشت: استکبار جهانی به دنبال تولید امنیت برای رژیم صهیونیستی تا برای این رژیم جای پایی در منطقه ایجاد کند در حالی که دفاع مقدس به عنوان هویت و شناسنامه و اصالت جمهوری اسلامی ایران توانسته توطئه‌های دشمنان را خنثی کند.

خبرگزاری تسنیماردبیلاردبیلوی بیان کرد: استراتژی استکبار جهانی در تاراج و تجزیه در نیم قرن اخیر مشهود است و در سخت‌ترین شرایط دشمنان از تحویل صنایع دفاعی و استراتژیک به ایران ممانعت کردند و اجازه ندادند تا جمهوری اسلامی ایران در گام‌های نخست بتواند محکم و پایدار حرکت کند.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس ملت ایران با تکیه بر عنصر مقاومت توانست در برابر نظام غرب و شرق بایستد و در این جنگ با تقدیم 220 هزار شهید تاوان سخت و هزینه آرمانی پرداخت شده است.

عاملی اظهار کرد: دشمن مایوس‌تر از همیشه درصدد انتقام از شهدا و ملت عزیز ایران است و طرف حساب ما رژیم صهیونیستی آمریکا و انگلیس است که درصدد هستند تا کشور را با سرمایه‌هایشان نابود کنند اما به برکت خون مقدس شهدای والامقام تاکنون نتوانسته‌اند به اهداف شوم خود دست یابند.

دشمن به دنبال شبهه افکنی در ارزش‌های دوران دفاع مقدس است

دشمن به دنبال شبهه افکنی در ارزش‌های دوران دفاع مقدس استامام جمعه زاهدان: دشمنان از فرصت‌ها نهایت سوء استفاده را می‌کنند

امام جمعه زاهدان: دشمنان از فرصت‌ها نهایت سوء استفاده را می‌کننددشمن دست از دشمنی برنمی‌دارد فقط شیوه خود را عوض می‌کند

دشمن دست از دشمنی برنمی‌دارد فقط شیوه خود را عوض می‌کندوی تصریح کرد: اقتدار کشورمان در عرصه‌های مختلف به برکت خون شهدا رقم خورده و دشمن با استفاده از ضعف داخلی سعی دارد تا ناامنی در کشور ایجاد کند و با ایجاد انحراف در اذهان مقاصد پلید خود را پیگیری کند.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: هوشیاری شاخصه اصلی همه آحاد جامعه است که باید مورد توجه باشد و در این زمینه فتنه‌های سران استکبار بدون سر و صدا وارد کشور می‌شود و اگر بیداری و بصیرت و هوشیاری نباشد نمی‌توانیم در برابر شهدای والامقام ادای دین کنیم و امکان تداوم مقاومت را از دست دهیم.

انتهای پیام/142/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751527