mihandownload
09 دی 1401 - 19:20

مهدی‌پور: باید خودمان را جمع کنیم/ با این فرمان به چیزی که می‌خواهیم نمی‌رسیم

هافبک تیم فوتبال استقلال معتقد است این تیم با شرایط موجود به نتیجه‌ای که در لیگ مدنظر داشته است، نخواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی مهدی‌پور بعد از تساوی استقلال مقابل صنعت نفت اظهار داشت: امروز روز خوب ما نبود و می‌توانستیم خیلی بهتر از این باشیم. به نظرم یک پنالتی صد درصد در نیمه اول برای ما گرفته نشد. یک متری آقای داور بازیکن حریف مچ پای من را زده و مچم اندازه سَرم شده است! الان نمی‌توانم راه بروم. چطور داور این صحنه را پنالتی نگرفته است؟ جریان بازی با این پنالتی عوض می‌شد و به نظرم داور روی نتیجه بازی خیلی تأثیرگذار بود. داور خیلی نزدیک بود و چطور این صحنه را ندید؟

وی درباره حساسسیت‌هایی که برای داوری این بازی وجود داشته است، گفت: خودشان این حساسیت‌ها را به وجود می‌آورند. حتی صحنه تلویزیونی‌ آن برخورد را هم ندیدم و مطمئنم بودم که پنالتی بوده است.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد ضعیفش در این بازی تصریح کرد: امروز روز خود من نبود و ان‌شاءالله بتوانم در ادامه فصل جبران و به تیمم کمک کنم.

مهدی‌پور درباره انتقاد ساپینتو از بازیکنانش یادآور شد: امروز شرایط تیمی خوبی نداشتیم و روز بد تیم ما بود. این اتفاق برای بزرگترین تیم‌‌های دنیا هم رخ می‌دهد. باید خودمان را جمع کنیم، چون به نظرم اینطور به چیزی که می‌خواهیم نمی‌رسیم. قبل از تعطیلات تیم‌مان فوق‌العاده بود، ولی معمولاً تیم‌هایی که از لحاظ بدنی فشار زیادی می‌آورند، تعطیلات میان فصل می‌تواند برای آنها کشنده باشد. این اتفاق الان برای تیم ما رخ داده است و باید هرچه سریع‌تر به شرایط خوب‌مان برگردیم.  

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 944556