mihandownload
07 بهمن 1401 - 12:49

فتح‌الله‌زاده: یک بازیکن بزرگ وارد لیست استقلال می‌کنیم/ حق و حقوق یزدانی را فدراسیون مشخص می‌کند

مدیرعامل باشگاه استقلال وعده داد که با خروج سیاوش یزدانی از لیست آبی‌ها، یک بازیکن بزرگ به‌زودی به جمع آبی‌ها می‌پیوندد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی فتح‌الله‌زاده درباره سفر خود به کشور امارات  اظهار داشت: چند روز پیش به دبی رفتیم و با مدیران باشگاه شباب الاهلی (درباره مبلغ قرارداد قرضی مهدی قایدی)‌ صحبت کردیم. مذاکرات خیلی خوبی انجام شد و گفتند تاکنون پولی دریافت نکرده‌اند که ما باید یک میلیون درهم پرداخت کنیم.

وی با بیان اینکه صحبت‌های خوبی با مسئولان باشگاه شباب الاهلی داشته و فرصتی گرفته است، تصریح کرد: مذاکراتی شد تا در اولین فرصت بتوانیم قسط اول را پرداخت کنیم. ما هم گفتیم دچار مشکلات مالی شده‌ایم و امیدوارم قسط این باشگاه را در اولین فرصت پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال که با برنامه «ورزشگاه» شبکه پنج سیما گفت‌وگو می‌کرد، در مورد توافق با گابریل پین مربی پیشین آبی‌ها خاطرنشان کرد: به پین 25 هزار دلار دادیم و گفتیم همین مبلغ را ماه بعد پرداخت خواهیم کرد. او این مسئله را همان لحظه اعلام کرد و پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال باز شد.

فتح‌الله‌زاده درخصوص مذاکرات با هروویه میلیچ، مدافع سابق استقلال بیان کرد: بچه‌ها را برای مذاکره با میلیچ به ترکیه فرستادم. او خیلی ناراحت بود و وکیل این بازیکن اجازه حضور وی در جلسه را نمی‌داد. با میلیچ صحبت کردم و گفتم به ترکیه بیاید تا مطالبات او را به‌صورت نقد پرداخت کنیم. در عرض یک روز توانستیم پنجره نقل‌وانتقالاتی را باز کنیم و این پنجره سه روز پیش باز شده است.

وی درباره وضعیت لیست تیم استقلال عنوان کرد: لیست تیم پُر است و قرار بود یکی دو بازیکن از لیست تیم خارج شوند. هواداران بدانند ما کارمان را انجام می‌دهیم، اما لیست تیم از قبل پُر بوده و این در اختیار من نیست. تا زمانی که لیست را خالی نکنیم، نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. شرایط مانند گذشته نیست که یک بازیکن را کنار بگذاریم، پول او را بدهیم و لیست تیم را خالی کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه، با وجود صدور رأی پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی گفت: صادر شدن این رأی، مشکلی برای پنجره ما ایجاد نمی‌کند و تا زمانی که به کمیته وضعیت برود، می‌توانیم بازیکن بگیریم. تا زمانی که با بازیکن توافق نکنیم و او جدا نشود، نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم. ما مشکلی با خرید بازیکن نداریم و الان دو بازیکن بسیار سطح بالا دارم که می‌توانیم آنها را جذب کنیم.

فتح‌الله‌زاده درخصوص فسخ قرارداد سیاوش یزدانی اظهار داشت: ما تا ساعت 12 منتظر بودیم که یزدانی بیاید. طبیعی است که آب یک بازیکن با مربی خودش در یک جوی نرود. با این حال یزدانی، ما را تا ساعت 12 معطل کرد و می‌خواستیم قرارداد او را فسخ کنیم. فرصتی نداشتیم و قرارداد این بازیکن را یک‌طرفه فسخ کردیم. یک بازیکن بزرگ را ظرف روزهای آینده وارد لیست می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه استقلال موظف است باقیمانده رقم قرارداد یزدانی را پرداخت کند یا خیر، تصریح کرد: مفاد این قرارداد تقریباً انجام نشده و یزدانی بخشی از تعهدات قرارداد خودش را انجام نداده است. این قرارداد را بر همین اساس به‌صورت یک‌طرفه فسخ کردیم. این پرونده در فدراسیون بررسی می‌شود که اگر محکوم نشویم، باقی‌مانده قرارداد یزدانی را پرداخت نمی‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد جذب بازیکن جدید ظرف روزهای آینده بیان کرد: ما باید سه، چهار بازیکن را به ساپینتو اعلام کنیم تا او، یکی از این نفرات را بر حسب تشخیص خودش به ما معرفی کند و با او قرارداد ببندیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1000606