mihandownload
18 دی 1401 - 20:00

تشریح مصوبات جلسه هیئت مدیره استقلال/ از تقویت تیم تا حمایت از ساپینتو

جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه استقلال چند مصوبه داشت که یکی از آنها تقویت تیم در نقل‌وانتقالات زمستانی بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با محوریت چند موضوع امروز (یکشنبه) در کمپ مرحوم ناصر حجازی برگزار شد. در این جلسه، علی فتح‌الله‌زاده، حجت کریمی، پرویز مظلومی، مهدی افضلی و محمد مومنی حضور داشتند.

* یکی از موارد مطرح شده، بحث باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات استقلال بود. پنجره این باشگاه به دلیل بدهی به آندره‌آ استراماچونی بسته نشده است، بلکه به دلیل پرداخت نشدن مطالبات هروویه میلیچ و گابریله پین بسته است. قرار است مدیرعامل استقلال پیگیر پرونده پرداختی به میلیچ مدافع - هافبک کروات پیشین این تیم باشد. در مورد مطالبات گابریله پین مربی ایتالیایی فصل گذشته آبی‌پوشان هم فتح‌الله‌زاده به دبی سفر خواهد کرد تا با این مربی توافق کند. در صورتی که هر دو طرف، به فیفا تأییدیه بدهند، پنجره نقل‌وانتقالات استقلال باز خواهد شد. ضمن اینکه با تهیه منابع مالی دیگری، به‌زودی روند پرداخت مطالبات استراماچونی نیز آغاز می‌شود.

* در مورد نتایج اخیر استقلال، موضع هیئت مدیره «فعلاً» حمایت از ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان است. در این زمینه، به فتح‌الله‌زاده مأموریت داده شد لیست ورود و خروج را از ساپینتو بگیرد و مذاکرات برای جذب چند بازیکن برای تقویت تیم را آغاز کند. سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان تا 48 ساعت آینده لیست خود را به باشگاه خواهد داد.

* در صورت ناکامی استقلال مقابل تراکتور تبریز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، هیئت مدیره باشگاه تشکیل جلسه خواهد داد تا یکی از مصوبات امروز اجرا شود، مصوبه‌ای که در آن جریمه در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه درباره بحث همکاری با ساپینتو، همه چیز به فتح‌الله‌زاده محول شد.

* همچنین گزارشی از وضعیت آکادمی به هیئت مدیره داده شد تا راجع به امکانات آنجا اقداماتی انجام شود.

* این جلسه مصوبات دیگری داشت که جزئیات آن قرار نیست به بیرون درز شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 963863